Big Z ft. Fjolla Gashi - E Vetmja Dashuri Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • 4 feb. 2017

 • Beat : TannyBeats https://www.facebook.com/tanny.asllan... Lyrics : Big z & Fjolla Gashi Video : Ghost https://www.facebook.com/FersanFazliu FB Big z : https://www.facebook.com/Bigz-5837234... FB Fjolla Gashi : https://www.facebook.com/FjollaGashiO...

Comentarios

 • Fjolla GASHI OFFICIAL
  Fjolla GASHI OFFICIAL Hace 3 años

  Shum faleminderit per komentet e mira , me pelqimin e juj un vazhdoj cdohere e me shum me ba kang mat mira. Sa me shum

 • Rigels Rajku
  Rigels Rajku Hace 3 años

  Like kush Kqyr Koment Asnjee Fjall Brutalee 😍 Nese ekeni Dallu Ja Vlenn Likee 😍☹️😔😞

 • TeSsA B
  TeSsA B Hace 3 años

  😭😭👌 offf per spital doonni mem baa bree😭

 • Alma Gashi
  Alma Gashi Hace 3 años

  shum bukur sukses like kush mendon kesht😘

 • Bjonda & Kushtrim
  Bjonda & Kushtrim Hace 3 años

  Je e vetmja dashuri deri ne pafundesi :'(

 • arberrrkrasniqi krasniqii

  Pse luan nje femer me.ndje.. e nje djali .. shum bucker kenga ..

 • Noferide Noferide
  Noferide Noferide Hace 3 años

  🙂🙂suksese shum e bukur

 • Reti Migela
  Reti Migela Hace 3 años

  Super muzik dhe video brava👏👌😍

 • Elvane Morina
  Elvane Morina Hace 3 años

  brovo zeri pelqen shume perje🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤 me pelqen shume

 • Ràmãdäñ RâMäDaÑï

  Vesh suksese vllah 1 je

 • bukurije shala
  bukurije shala Hace 3 años

  shum mir

 • Lyricmasterfans
  Lyricmasterfans Hace 3 años

  ehh femna :((((

 • Zade Bardhi
  Zade Bardhi Hace 2 años (editado)

  Shum bukur kenga edhe spoti nga serijali hit turk Tuba and Kivançi

 • FansOfTheF
  FansOfTheF Hace 3 años

  Me te vertet nje kenge fantastike

 • plus mace
  plus mace Hace 2 años

  Moss se na shkaterrut ....Te kendofte zemra !!

 • Nita Keqmezi
  Nita Keqmezi Hace 3 años

  Na shtine ndhe me kte keng

 • Loda Loda
  Loda Loda Hace 3 años

  O Zot cfare keto jane artiste te pavdekshem dhe nje kenge prefekt.Urime.

 • Jony Millson
  Jony Millson Hace 3 años

  Shum bukur Fjolla suksese

 • Nita Keqmezi
  Nita Keqmezi Hace 3 años

  Te lumt

 • Nazmije Dini
  Nazmije Dini Hace 3 años

  dy zemra jan tjeret nuk i bashkon kur e don te mungon kur se don e ki e nuk guzin