SOFRA SHKODRANE 1994 (te kafja e madhe) Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • 3 sept. 2015

Comentarios

 • Dritan Logu
  Dritan Logu Hace 4 meses

  Thanks again, this was an outstanding balance between a bit. I'm a little while, so that we are a bit. I'm a little while, so that we are a bit. I'm a little

 • Az_sogn_is
  Az_sogn_is Hace 2 años

  sofra shkodrane asht perla e humorit shqiptar jan artista te pa zevendesueshem ju uroj jet te gjat artista te medhenj

 • vladimir lleshi
  vladimir lleshi Hace 3 años

  Si kapidan je per zotin dhe mire kendon boll ,,urime te perzemerta,,

 • Eli Laç
  Eli Laç Hace 2 meses (editado)

  Te du shume moj shkoderloce ❤ jem jeni ju 🌹 Mbesa juaj ju don si shpirtin tem 😁

 • Dashi Bezdari
  Dashi Bezdari Hace 3 años

  haha

 • pasion music
  pasion music Hace 3 meses

  Këngët duket sikur janë interpretuar live

 • Astrit Rexhmataj
  Astrit Rexhmataj Hace 2 años

  Jeni artista te medhenj te gjithe.

 • Une Vet
  Une Vet Hace 8 meses

  Shkodra djep i kultures shqiptare.

 • Lota Hajvazi
  Lota Hajvazi Hace 3 meses

  Kultura Shkodrane e pazevensueshme dhe fantastike,Shkodra djep i kulturës Shqipëtare.

 • Agim Murtati 2017
  Agim Murtati 2017 Hace 2 años

  Humor i mrekullushem.

 • Summer TV Summer TV
  Summer TV Summer TV Hace 8 meses

  Eh shkoder loce, nuk vin ma si kto artista

 • Anton Kaceli
  Anton Kaceli Hace 4 meses

  Mpelqen shum humori shkodran se asht 1 ne shqiperi

 • Hysni Guda
  Hysni Guda Hace 2 semanas

  O Shkodra! E perjetshmja artistike! Atje te gjithe kendojne. Madje dhe guret, dhe ajri! Lum e lum!

 • Hasan Ulqinaku
  Hasan Ulqinaku Hace 6 meses

  Does anyone know the name of the last gentleman that sang at the end of the clip

 • Kozma Dimo
  Kozma Dimo Hace 2 meses

  A mund te dalin te rinj e te ngjiten ne lartesine e ketyre

 • Albin Celaj
  Albin Celaj Hace 3 años

  1997?

 • DD S
  DD S Hace 2 meses

  Shum kocert i bukur ju luten pas jaj kangatare me fustan te kuq asht ni kangatar me pelqen kanga e zani ju luten si e ka emnin kagatari e si quhet kenga pershendetje nga MCH USA 🇦🇱

 • Nimet Limani
  Nimet Limani Hace 2 años

  Ka shkurtim të humorit

 • kamaqo
  kamaqo Hace 2 años

  Zoti nuk ka fal shum persona si ky burr.Shum nder dhe respekt nga Drenica e Kosoves.

 • Altin Dervishi
  Altin Dervishi Hace 6 meses

  Ju rujt zoti ishalla Shkodra.