USHQIMET ME TE SHPIFURA NE BOTE - SHKOI KEQ ( BEAN BOOZLED ) Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • 17 nov. 2019

 • USHQIMET ME TE SHPIFURA NE BOTE ( SHKOI KEQ ) - Bean boozled Check Loti Shaqiri channel: Link: https://www.youtube.com/channel/UCTKQ... Faleminderit qe shikuat videon tone dhe mos harroni te beni SUBSCRIBE si dhe na ndiqni edhe ne: INSTAGRAM: https://www.instagram.com/shqipet_me_... FACEBOOK: https://www.facebook.com/shqipetmeplis1

Comentarios

 • FF CLOWN YT
  FF CLOWN YT Hace 7 meses (editado)

  NQOFSE E KISHE LUJT EDHE TI 1HER KET LOJ LIKE COMENTIN🏅

 • OMG
  OMG Hace 7 meses

  Besarti: e verdh

 • Loti Shaqiri
  Loti Shaqiri Hace 7 meses (editado)

  Kjo ke diqka ekstrem challenge...Nuk e dini ju qka kemi hjek😂😂

 • Tetova TV
  Tetova TV Hace 7 meses (editado)

  11:39

 • Kujtesa Kameri
  Kujtesa Kameri Hace 7 meses

  1:19

 • Olti Basholli
  Olti Basholli Hace 3 semanas

  Edhe une e kom lu qit loj desh kom dek🤣🤣

 • Kujtesa Kqiku
  Kujtesa Kqiku Hace 6 meses

  Une kom honger ne gjermani mi ka kojt do jo krejt hahaahaha Besart mir qe pshtove

 • Arsela Osmani
  Arsela Osmani Hace 1 mes

  Loti jav ke ndreq video ju dua tanve ❤️❤️

 • Rroni Kadriu
  Rroni Kadriu Hace 5 meses

  Hahahaha

 • ajlin gashi
  ajlin gashi Hace 1 mes

  ej pse se qitni kur te vill hahahahahahaha ju qe pe shini ket koment bajeni llajk nese ma bani allahi ju rujt

 • Lenar Hoxha
  Lenar Hoxha Hace 7 meses

  Omg veq vazhdoni

 • fabijan berisha
  fabijan berisha Hace 1 mes

  Hej besoni se tu ekqyr qit vidéo kom vyll

 • Abedin Mustafaxbfnndnndj

  Ahahahhahahaghahaahhahahahahahaahhahahahahhahaahahahahah

 • Yll Miftaraj
  Yll Miftaraj Hace 5 meses

  O Bleondin thojn kofsh i keq e me nafak

 • jusuf Kasami
  jusuf Kasami Hace 7 meses

  hera e pare shoh qe loti ta bej ni vlog me shqipet

 • Noname Noname
  Noname Noname Hace 3 meses

  Veq vazhdoni shqipe mat qartit jeni qdo dite ma nderqni disponimim

 • LENDRI BATLELANDS
  LENDRI BATLELANDS Hace 7 meses

  Kish pom tregon ku kaksi bumbana me ble bean bozled please kallzomni

 • Reis bogiqi
  Reis bogiqi Hace 7 meses

  8:59

 • shqipet e kosoves shqipe

  Besarti:o lot une kum hanger ushqim t gjave haha

 • nita haziri
  nita haziri Hace 7 meses (editado)

  jeni me te miret 3